€ 13,50 brutto/h

Dam pracę w Niemczech dla par bez języka pakowanie keczupów od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 września 2022 20:55

Bez znajomości języka dla par do podjęcia praca w Niemczech przy pakowaniu keczupów. Zatrudnienie od zaraz w Dreźnie dla pakowaczy. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca wykonywana przy produkcji keczupów oraz sosów pomidorowych;
  • zadaniem będzie przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • obsługiwanie urządzeń produkcyjnych itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • brak uzależnień;
  • rzetelność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • stałą pracę dla najlepszych pracowników;
  • pełny etat;
  • pracę na 3 zmiany;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby;
  • płatny urlop wypoczynkowy.

Aplikacja:

CV w języku polskim oraz niemieckim z aktualnym zdjęciem można kierować na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-keczupow-bez-jezyka-dla-par-drezno-2022/

wyświetleń: 576, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5856329f8274c596