€ 14,50 euro/h brutto

Cottbus od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z napojami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2017 00:56

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech na magazynie z Cottbus dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w hurtowni napojów z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 14,50 euro za godzinę brutto na zmianie nocnej oraz 10,50 za zmianę w dzień

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie w dużej hurtowni zajmującej się dystrybucją napojów
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień na palety z użyciem wózka oraz skanera

Wymagania:

  • preferowane osoby posiadające udokumentowane doświadczenie magazynowe
  • bardzo dobra kondycja
  • gotowość do dźwigania zgrzewek napojów do 20 kg

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania oferowane za 250 euro miesięcznie
  • możliwość wyboru preferowanej zmiany – nocnych, dziennych lub rotacyjnych
  • darmowe dojazdy do pracy i z powrotem
  • zatrudnienie do końca bieżącego roku z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Kandydatów zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Magazyn z napojami, Cottbus – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-bez-jezyka-cottbus/

Nr ogł.: 5215992124af3319

Linki sponsorowane