€ 1850 euro/m-c brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji kanapek Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 października 2017 03:25

Dostępna od zaraz praca w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Opcja zatrudnienia w Dortmundzie na produkcji kanapek, panini i wrapów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1850 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 6

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała głównie na przygotowywaniu składników, kontroli jakości wyrobów oraz nadzorowaniu nad prawidłowym przebiegiem procesów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • uczciwość
  • sumienność i pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3-miesięce z możliwością przedłużenia
  • pracę na niemieckich warunkach
  • szkolenia dla pracowników
  • możliwość brania nadgodzin
  • płatne zakwaterowanie za 200 euro miesięcznie
  • zatrudnienie w firmie znanej na rynku

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „Produkcja kanapek, wrapów, panini, Dortmund 10/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-produkcja-kanapek-od-zaraz-dortmund/

wyświetleń: 1027, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6359dbe2ba63231

1 odpowiedź aby “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji kanapek Dortmund”

  1. Dzień dobry jestem zaciekawiony w pracy na tym stanowisku. Nie mam doświadczenia ale mam szczere chęci uczyć się i pracować. Też nie mam obywatelstwa polskiego ale byłem studentem także język znam bardzo dobrze też znam angielski na poziomie komunikatywnym.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.