€ 2245 brutto/mc

Bez znajomości języka dla par praca w Niemczech pakowanie ciastek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 lipca 2022 21:03

Na linii produkcyjnej potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Düsseldorfie bez języka dla par przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2245 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac przy linii produkcyjnej;
  • obsługa oraz ustawianie urządzeń;
  • pracownik będzie pakował ciastka i foliował je;
  • przeprowadzanie kontroli jakości itp.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • punktualność;
  • sprawność manualna;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • chęć wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej;
  • chęć podjęcia pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 300 € od osoby na mc;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • legalne zatrudnienie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pak/c5/08/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-pakowanie-ciastek-w-dusseldorf/

wyświetleń: 397, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 10762cdb06600968