€ 13,50-15,00 brutto/h

Bez języka Niemcy praca dla par produkcja napojów w Hamburgu od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2021 20:09

Dla chętnych aktualna od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga dla par na produkcji napojów z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 13,50 – 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji napojów izotonicznych i energetycznych;
  • najpierw pracownik przejdzie przeszkolenie pracownicze oraz z zasad BHP;
  • zadania będą przydzielane na podstawie predyspozycji oraz aktualnych braków kadrowych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie gotowych już produktów oraz obsługa urządzeń produkcyjnych itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • strój roboczy;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • niemiecką umowę na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € za mały jednoosobowy pokój albo 300 € za pokój dla pary lub 150 € dla singla za miejsce w pokoju wieloosobowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.com z podaniem tytułu: Produkcja napojów energetycznych, Hamburg 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-od-zaraz-2021-hamburg/

wyświetleń: 637, dzisiaj: 3

Nr ogł.: 6566018360c4e23f