€ 14,00 brutto/h

Bez języka fizyczna praca w Niemczech myjnia samochodowa od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2022 20:05

Do podjęcia aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech na myjni samochodowej. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna;
  • zadaniem będzie mycie oraz sprzątanie samochodów osobowych;
  • wykonywanie różnych zadań przy sprzątaniu samochodów, a czasami będzie to również wykonywanie ozonowania.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dbanie o powierzone mienie;
  • obsługa sprzętów, środków i detergentów zgodnie z ich przeznaczeniem;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • doskonała organizacja;
  • mile widziane zainteresowanie detailingiem;
  • samodyscyplina.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pracę przez pięć dni w tygodniu od 9.00 do 18.00;
  • pełny etat;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • przeszkolenie wprowadzające w języku polskim;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: fiz/a3/08/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-myjnia-samochodowa-koln/

Nr ogł.: 282630f9f4e3b77f