€ 12,50-14,50 brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji napojów od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2020 21:40

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech na produkcji napojów. Zatrudnienie w fabryce z Drezna dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,50 – 14,50 Eur brutto na godz. w zależności od doświadczenia, kwalifikacji i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji napojów energetycznych i izotonicznych;
  • zadaniem będzie wykonywanie prac pomocniczych, czyli dbanie o porządek, kontrolowanie jakości, dbanie o ciągłość produkcyjną, mycie oraz konserwowanie maszyn produkcyjnych itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • dostępność od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • pełna samodzielność;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • odzież służbową;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur na mc za pokój jednoosobowy albo 150 Eur na mc za pokój jedno- lub dwuosobowy;
  • 40 godzin pracy w tygodniu;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem tytułu: Produkcja napojów energetycznych, Drezno 2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-produkcji-napojow-od-zaraz-drezno-2020/

wyświetleń: 1059, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8645e9f25d998915