€ taryfa

Schönfeld praca w Niemczech dla kierowcy ciężarówki z kat. C+E od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schönfeld
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 14:58

Firma transportowa z Schönfeld poszukuje od zaraz doświadczonych kierowców kat. C+E do pracy w Niemczech przy przewożeniu betonu oraz jego rozładunku.

Chcesz zmienić swoją karierę? Mieć bliżej do pracy? Miłych kolegów? Więcej zarabiać? Bez względu na przyczyny: zglos sie do nas!
Dla naszego partnera biznesowego poszukujemy obecnie w agencji pracy tymczasowej kierowcy ciężarówki w miejscowości Schönfeld.

Zadania:
– Przewożenie betonu
– Rozładunek
– Miła relacja z klientem

Oczekujemy:
– Niezależny i sumienny sposób pracy
– Doświadczenie w wyżej wymienionej dziedzinie pracy mile widziane
– Elastyczność i niezależność z wysoką motywacją
– Gotowość do nadgodzin
– Prawo jazdy na ciężarówki
– Niemiecki min. B1

Oferujemy:

– Pewny i stabilny dochód
– Stałe miejsce pracy
– Dalsze szkolenia i możliwości zdobycia kwalifikacji
– Osobiste wsparcie i porady z naszego oddziału
– Premia zdrowotna do 240 €/rok
– Premia urlopowa i świąteczna
– Zakwaterowanie w Pensjonacie za 17 euro dziennie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na E-Mail:
mikolajczak@jobprofile.de

Brak tagów

wyświetleń: 547, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5355cb8785cc30e7