€ 10,90 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na magazynie bez języka od zaraz 2017 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 01:11

Poszukujemy pracowników do zatrudnienia w hurtowni odzieżowej z Berlina. Od zaraz praca w Niemczech 2017 dla par na magazynie bez znajomości języka przy realizacji zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,90 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie z odzieżą zajmującym się wysyłką zamówionych towarów
  • zadaniem pracownika będzie komisjonowanie, realizacja zamówień oraz przygotowywanie towarów do wysyłki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie, foliowanie, zakładanie zabezpieczeń oraz naklejanie etykiet

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na okres minimum 3 miesięcy
  • niekaralność
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • brak nałogów
  • zaangażowanie i sumienność

Oferujemy:

  • pracę na okres próbny, z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • możliwy wyjazd dla par
  • opiekę polskiego konsultanta
  • szkolenia
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione miejsce do zamieszkania w cenie 300 euro za miesiąc od pary

Aplikacja:

Kandydatów zapraszamy do wysyłania CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem na adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca 2017 dla par na magazynie odzieżowym, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-odziezowym-dla-par-berlin/

wyświetleń: 1789, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 569586d5e9e3a9c1

1 odpowiedź aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na magazynie bez języka od zaraz 2017 Berlin”

  1. Niemcy praca dla par 2017 na magazynie odziezowym dn. 10 stycznia 2017 @ 00:45

    Witam Serdecznie!
    Jestem zainteresowana ta oferta wlacznie ze swoim chlopakiem.
    Vanessa Jamrozik
    Pozdrawiam