€ 1700 euro miesięcznie brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz Hamburg produkcja opakowań kartonowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 lipca 2016 23:14

Zakład z Hamburga posiada wakaty na produkcji opakowań kartonowych, bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem oraz pomocą w formalnościach.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Pensja miesięczna: 1700 euro miesięcznie brutto.

Wakaty: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w fabryce opakowań kartonowych;
  • pracownik zajmuje się obsługą maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie wydruków na kartonach;
  • składanie i cięcie kartonów;
  • pakowanie oraz magazynowanie.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie oraz dobra organizacja;
  • predyspozycje do szybkiej nauki nowych rzeczy;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego, jednak nie jest ona konieczna;
  • oko do szczegółów;
  • precyzja i umiejętność skupienia;
  • bezproblemowość, miły charakter;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • rzetelne i dokładne przeszkolenie na stanowisku;
  • ubezpieczenie oraz dostęp do zasiłków;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie;
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie;
  • możliwość nauki nowych umiejętności i zagadnień.

Dla kandydatów:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów na swój temat prosimy przesyłać pod adres mailowy:

  • neuearbeit@berlin.com

Prosimy wpisać w temacie wiadomości: „Dam pracę w Niemczech na produkcji opakowań, Hamburg″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-hamburg-na-produkcji-opakowan-kartonowych/

wyświetleń: 1910, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 725579b4578c5c37

2 komentarze aby “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz Hamburg produkcja opakowań kartonowych”

  1. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą.
    Mam 31 lat, obecnie pracuje w drukarni 5.5 roku.
    Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam

  2. Dzien dobry jestem zainteresowana panstwa propozycia prosze o kontakt 015163772341