€ 14-16/h

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz odśnieżanie 2019 Garmisch – Partenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Garmisch - Partenkirchen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 listopada 2018 19:50
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
odsniezanie praca za granica 2018

Propozycja fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy odśnieżaniu ulic. Zatrudnienie 2019 w Garmisch – Partenkirchen bez znajomości języka niemieckiego z zapewnionym tanim miejscem zamieszkania.

Stanowisko: pracownik odśnieżania.

Lokalizacja: Garmisch – Partenkirchen.

Wynagrodzenie: 14-16 EUR/h.

Start: od zaraz.

Wakaty: 5 (jedna osoba na 5 musi znać język niemiecki).

Zadania na stanowisku:

  • odśnieżanie ulic, parkingów, przystanków i innych obiektów użyteczności publicznej;
  • zadania wykonywane są za pomocą łopaty lub innych, profesjonalnych urządzeń;
  • praca odbywa się samodzielnie lub w grupie.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna na wysokim poziomie;
  • dobry stan z zdrowia;
  • chęć pracy na świeżym powietrzu;
  • zaletą będzie doświadczenie przy podobnych pracach;
  • kultura osobista;
  • przyjazne podejście.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu;
  • zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby;
  • pracę na czas określony do marca;
  • wypłaty postojowego w razie braku śniegu;
  • wysokie zarobki;
  • potrzebne narzędzia do pracy i ciepłe rękawice;
  • niemiecką umowę tymczasową.

Aplikacje:
CV, najlepiej w języku niemieckim prosimy wysyłać pod adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w temacie wiadomości: „odśnieżanie GAPA 12/18”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-odsniezaniu-2019-garmisch-partenkirchen/

Nr ogł.: 6245bfe95b63172a