€ 10/h

Dla par bez języka ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz leśnictwo Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 października 2018 20:42
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
choinki praca niemcy plantacja2

Aktualna, sezonowa praca w Niemczech od zaraz dla par. Zatrudnienie bez znajomości języka w leśnictwie przy choinkach – okolice Hamburga. Poszukujemy aż 10 osób do ścinania, pakowania i sortowania drzewek.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: okolice Hamburga lub Berlina.

Zarobki: 10 euro za godzinę.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie i pakowanie choinek;
  • prace porządkowe;
  • zadania ogrodnicze – sadzenie drzewek, kwiatów i roślin, możliwa też pielęgnacja trawników.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zarobki na dobrym poziomie;
  • umowa o pracę tymczasową;
  • dofinansowanie do zakwaterowania (80%);
  • możliwość zdalnego załatwienia formalności;
  • premie za polecanie nowych pracowników.

Wymagania:

  • doświadczenie przy podobnych zadaniach;
  • zaświadczenie potwierdzające ubezpieczenie zdrowotne w PL ważne co najmniej 30 dni;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • motywacja do pracy;
  • odpowiedzialność, niezawodność, wytrzymałość.

Aplikacja:

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem strony:

www.bit.do/lesnictwo

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi przez nas osobami.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-lesnictwie-od-zaraz-dla-par-hamburg-2018/

wyświetleń: 1113, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4015bc870095ac92