€ od 13 brutto/h

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie zabawek w Poczdamie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2021 22:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie zabawek. Zatrudnienie w Poczdamie dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: od 13 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie towarów na podstawie zamówienia;
  • obsługa różnych sprzętów;
  • pakowanie gotowych zamówień;
  • współpracowanie z innymi działami;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • pracownik będzie przeprowadzał cykliczne inwentaryzacje.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • rzetelność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdyscyplinowanie;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • wypłatę na czas;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • szkolenie pracownicze;
  • na miejscu pomoc w zaaklimatyzowaniu się;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: arbeiteinstellen2022@fastmail.de z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-poczdam/

wyświetleń: 282, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6106189858942b18