€ 2,500.00

Dam pracę w Niemczech bez języka dla mechanika-elektromechanika samochodowego w Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mannheim
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 maja 2022 00:15

Także bez znajomości języka możliwa do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech jako mechanik – elektromechanik samochodowy. Zatrudnienie w Mannheim przy naprawie pojazdów.

Dołączając do nas zyskujesz:

• Pracę u stabilnego pracodawcy, który gwarantuje zatrudnienie oraz umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego wśród osób będącymi specjalistami w swojej branży,
• Oferujemy możliwość zakwaterowania i/lub pomoc w relokacji,

ZADANIA NA TWOIM STANOWISKU:
• Diagnoza i weryfikacja usterek w samochodach ,
• Naprawa pojazdów i wykonywanie przeglądów zgodnie z zakresem zlecenia,
• Dobór części do naprawy,
• Samodzielne wykonywanie zleconych napraw i kontrola ich jakości,

Od osób aplikujących oczekujemy:
• Doświadczenia w pracy mechanika samochodowego,
• Praktycznej znajomości budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych,
• Znajomości obsługi urządzeń i komputerów diagnostycznych.

Kontakt pod numerem telefonu/whatsapp:

0049 /17620106929 lub 0048/663187190

wyświetleń: 202, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 520627e556657c67