€ 11,84 - 14,84 brutto/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka sortowanie odzieży używanej Essen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 marca 2020 19:29

Zatrudnienie w Essen bez języka dla pracowników fizycznych. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 11,84 – 14,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale fizyczna praca ręczna przy sortowaniu odzieży używanej ze względu na jakość.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • dobre zdrowie, czyli brak uczuleń, alergii, astmy itp.;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • na miejscu darmowe zakwaterowanie;
  • próbną niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • praca nie jest dla pracowników tymczasowych – poszukiwane osoby do stałego zatrudnienia;
  • dokładne przeszkolenie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw organizacyjnych;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • strój roboczy.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fso/a/03/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-essen-2020/

Nr ogł.: 8835e6f98b6441d3