€ 9,82 na godz.

Bez języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów 2022 Salem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Salem
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 marca 2022 20:58

Od kwietnia 2022 do podjęcia sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Salem bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salem.

Wynagrodzenie: 9,82 € na godz.

Start: od kwietnia 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie szparagów.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy zbiorach;
  • gotowość do podjęcia pracy od kwietnia 2022.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie oraz obiady – kuchnia polska;
  • legalne zatrudnienie od kwietnia do czerwca 2022.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Niemczech mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 0049 15 17 14 06 673 (rozmowa również w języku polskim). Dzwonić można od 9.00 do 12.00.

Aplikacje można kierować również przez stronę:

www.kaiserhof-salem.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-2022-zbior-szparagow-od-kwietnia-bez-jezyka-w-salem/

Nr ogł.: 160622a2e5ce9f8e