€ na akord + premie

Bez języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek na rok 2020 Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rövershagen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 grudnia 2019 22:11

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek bez znajomości języka. Zatrudnienie w Rövershagen dla Polaków na rok 2020. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rövershagen i inne lokalizacje w północnej części Niemiec.

Wynagrodzenie: na akord + premie.

Start: sezon 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorach truskawek;
  • praca od 4.00 do 16.00.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • pracowitość;
  • odpowiednia odzież i akcesoria do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz;
  • dbanie o utrzymywanie czystości.

Oferujemy:

  • odzież deszczową, którą zwraca się na koniec w stanie nienaruszonym;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • po przepracowaniu przynajmniej 50 dni można otrzymać premię 15 Eur dziennie, co w sumie daje 750 Eur;
  • zakwaterowanie w wysokości 15 Eur na dzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: tadeuszpraca@vp.pl lub można zadzwonić w godzinach od 10 do 14 (poniedziałek – piątek) pod numer telefonu: 94 366 27 12

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-2020-rovershagen/

Nr ogł.: 8955dfbcdf5ec5ed