€ 1700 netto/mc

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz pomoc kuchenna w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2023 17:09

Restauracja z Berlina potrzebuje od zaraz pomocy kuchennej do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla dyspozycyjnych Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1700 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym;
  • praca w restauracji międzynarodowej z Berlina;
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco, np.: przygotowywanie składników, dbanie o porządek w miejscu pracy, praca na zmywaku, obsługa oraz mycie urządzeń kuchennych itp.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • sumienność;
  • mile widziane będzie doświadczenie gastronomiczne albo posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w hotelu pracowniczym;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • premie oraz bonusy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pk/b/12/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-jako-pomoc-kuchenna-od-zaraz-bez-jezyka-berlin/

Nr ogł.: 781655cd201a8a9a

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.