€ 12,00 brutto/h

Zbiory szparagów bez języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz Lübbenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lübbenau
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 maja 2023 22:00

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech 2023. Zatrudnienie w Lübbenau przy zbiorach szparagów bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lübbenau.

Wynagrodzenie: 12,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie szparagów na polu oraz maszynowe sortowanie ich na hali;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy o charakterze fizycznym;
  • odpowiednie tempo pracy;
  • zaangażowanie;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • dostępność od zaraz na dwa miesiące;
  • mile widziane doświadczenie przy zbiorach szparagów;
  • dobre zdrowie;
  • zmotywowanie do pracy;
  • własna odpowiednia odzież i obuwie robocze.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dwa miesiące;
  • niemiecką umowę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 48 godzin pracy w tygodniu;
  • pracę przez sześć dni w tygodniu;
  • wypłatę raz w miesiącu przelewem na konto walutowe pracownika;
  • zakwaterowanie w cenie 7 € na dzień.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez formularz na stronie:

https://bit.ly/szparagi-kwiecien lub pod numerem telefonu: 134 463 295 (poniedziałek – piątek od 8.00 do 16.00).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-szparagow-lubbenau/

wyświetleń: 271, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 10964627be164d3a