€ do uzgodnienia

Szkółka leśna od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka w leśnictwie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 22:34

Szkółka leśna z Hamburga szuka od zaraz osób do sezonowej pracy w Niemczech przy sadzonkach. Zatrudnienie w leśnictwie bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał pracę fizyczną w szkółce drzew, np. przy załadowywaniu i rozładowywaniu sadzonek.

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • chęć podjęcia pracy za granicą;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 100 Eur premii za polecenie pracownika;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • ubezpieczenie zarówno pracownika, jak i jego rodziny.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę: www.infopraca.pl/praca/pomocnik-ogrodnika-szkolka-drzew-ap-2019/niemcy-hamburg/14733452

wyświetleń: 1077, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2595de27393061b5