€ 9,38 brutto/h

Sezonowa praca w Niemczech 2020 bez języka przy zbiorach truskawek od zaraz Weiterstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Weiterstadt
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2020 18:15

Pracodawca z Weiterstadt szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie dla Polaków bez języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Weiterstadt.

Wynagrodzenie: 9,38 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie ręczne zbieranie truskawek.

Wymagania:

  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • dostępność od zaraz do 27 czerwca 2020 roku;
  • ukończone 18 lat;
  • mile widziane zgłoszenia od uczniów i studentów z legitymacjami, a także od gospodyń domowych z zaświadczeniem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie sezonowe;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 0049 177 16 37 673 (kontakt po angielski lub niemiecku) albo pod numerem: 0049 1577 4 136 483 (kontakt po polsku).

Można także wysyłać zgłoszenia pod adresem e-mail: tannenhof.bewerbung@gmx.de

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorze-truskawek-bez-jezyka-kwiecien-2020-weiterstadt/

Nr ogł.: 685e8747c10dd12