€ 1580 euro miesięcznie brutto

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 czerwca 2016 21:06

Zakład z Augsburga poszukuje pracowników do pakowania kosmetyków od zaraz. Niemcy praca w fabryce bez znajomości języka oraz doświadczenia. Oferujemy bardzo dobre zarobki oraz legalną umowę na niemieckich warunkach.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Augsburg.

Wynagrodzenie: 1580 euro miesięcznie brutto.

Zakres obowiązków:

  • bieżące kontrolowanie jakości;
  • pakowanie kosmetyków przy taśmie produkcyjnej;
  • ustawianie oraz kontrola maszyn;
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • brak problemów ze wzrokiem;
  • poczucie estetyki;
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w obowiązki;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • duża zręczność;
  • energiczność, bystrość;
  • nastawienie na sumienną i skuteczną pracę.

Zapewniamy:

  • wsparcie w organizacji mieszkania plus dodatek comiesięczny w wysokości 150 euro na dofinansowanie czynszu;
  • bardzo dobre zarobki;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • dokładne przeszkolenie.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać aplikacje pod adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w temacie „Niemcy praca na produkcji dań gotowych, Dortmund, Imię, nazwisko”

CV w języku niemieckim zostanie rozpatrzone w dużo szybszym tempie.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow-augsburg/

wyświetleń: 2869, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1045758620d68133

7 komentarzy aby “Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Augsburg”

  1. Witam, nazywam sie Anna mam 18 lat, jestem bardzo zainteresowana praca przy pakowaniu kosmetykow. Chcialabym podjac prace od wrzesnia 2016 poniewaz koncze szkole w czerwcu ale praktyki fryzjerskie 1 wrzesnia.

  2. Adrian Warciak dn. 14 czerwca 2016 @ 23:47

    Jestem chętny podjąć prace , w sumie 3 osoby od zaraz , proszę o kontakt 514251924

  3. Witam.chcialbym podjąć pracę z moja dziewczyną. Mam 19lat. Jestesmy przygotowani do pracy od zaraz. Proszę zadzwonic na numer : 530766380. Dziekuje

  4. Witam serdecznie , Nazywam sie Maciek mam 17 lat i chcialbym sie dowiedziec czy byłaby taka możliwość przyjecia mnie do pracy ? Chciałbym sobie zarobic na czas wakacji , zależąłoby mi na tym żeby jak najszybciej zacząć ? Lubie poznawac nowe doswiadczenia , szybko sie ucze , staram sie byc dokladny w tym co robię ,oczywiście pracowity też jestem jeśli w jakiś sposób można zarobić 🙂 proszę o odpowiedz , z gory dziękuje i pozdrawiam

  5. Oboje z partnerką jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Posiadamy doświadczenie w pracy w magazynie przy przyjęciu oraz dystrybucji towarów. Oboje posiadamy uprawnienia do obsługi wózków widłowych. Posiadamy także doświadczenie w pracy na produkcji i przy pakowaniu różnych artykułów.
    Konrad Łuczyński
    Tel. 729613013

  6. Jestem zainteresowany na wyjazd z dziewczyną.
    Proszę o kontakt 791 236 984

  7. Witam, jestem zainteresowana oferta wraz z moim chlopakiem. Prosze o kontakt:+49 15215169316