€ 1600 euro brutto miesięcznie

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka Berlin na produkcji opakowań z kartonu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 czerwca 2016 21:47

Fabryka opakowań kartonowych w Berlinie zatrudni od zaraz Polaków na produkcję. Ogłoszenie pracy w Niemczech, bez znajomości języka. Nie wymagamy doświadczenia, oferujemy pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Berlin.

Zarobki: 1600 euro miesięcznie.

Wakaty: 2.

Start pracy: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • poprawki produkcyjne przy kartonach, które tego wymagają;
  • kontrolowanie jakości;
  • sklejanie kartonów i ich składanie;
  • kierownik będzie zlecał również inne prace produkcyjne, według zapotrzebowania fabryki.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji opakowań;
  • sprawność manualna;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • spostrzegawczość;
  • umiejętność szybkiego wdrożenia w obowiązki;
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • komunikatywność, otwartość, miły charakter;
  • samodyscyplina i uczciwość.

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • pomoc w znalezieniu taniego zakwaterowania;
  • różne formy motywacji – premie, urlopy, dodatki;
  • dostęp do niedrogiej stołówki zakładowej;
  • wysokie zarobki zawsze wypłacane w terminie.

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres mailowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W temacie maila prosimy wpisać: „Niemcy praca produkcji opakowań, Berlin”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-produkcja-opakowan-berlin/

wyświetleń: 2319, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 253577143b9468f4

2 komentarze aby “Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka Berlin na produkcji opakowań z kartonu”

  1. Sehr geehrte Damen und Herren,

    Wir sind Studenten aus Polen. Wir werden in 2016 – 22 Jahre alt und sind ein Paar seit 3 Jahren. In die Sommerferien 2016 moechten wir arbeiten; wir sind verfügbar ab Anfang Juli bis Ende August. Wir möchten zusammen arbeiten, wir sind verantwortlich, pünktlich,ehrlich, hilfreich und suchtfrei.

    Wenn Sie zusätzliche Informationen benötigen, stehen wir Ihnen gerne jederzeit zur Verfügung.

    Auf Wünsch schicken wir Ihnen gerne weitere Informationen zu.

    Über eine positive Antwort von Ihnen wurden wir sehr freuen.

    Mit freundlichen Grüßen,

    Piotr Porada und Klaudia Kęsoń

  2. Dominik Muszyński dn. 5 lipca 2016 @ 19:35

    Witam,
    Wraz z kuzynem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy przedstawioną przez państwa na tym portalu. Jesteśmy skorzy do pracy i gotowi podjąć zatrudnienie od zaraz. Cechuje nas energiczność, skrupulatne wypełnianie powierzanych zadań oraz umiejętność pracy zarówno w zespole jak i samodzielne spełnianie wyznaczonych zadań.
    Dziękuję za poświęcony nam czas i liczę na pozytywną opowiedź.

    Pozdrawiam

    Dominik Muszyński