€ 8,70 euro brutto/h

Praca Niemcy na magazynie zbieranie zamówień bez języka od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 września 2015 00:40

Hurtownia spożywcza z Düsseldorfu zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka do zbierania zamówień. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków również przy przygotowaniu zamówień do wysyłki.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 8,70 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik zatrudniony jest na magazynie hurtowni spożywczej przy zbieraniu zamówień na palety.
  • Obowiązkiem będzie również przygotowywanie towaru do wysyłki.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • umiejętność obsługi komputera

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na niemieckiej umowie o pracę
  • opieka polskiego koordynatora

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

OGŁOSZENIE WYGASŁO!

wyświetleń: 1527, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7755601d211730ad