€ 1500 Euro/miesięcznie

Praca Niemcy magazyn od zaraz bez języka Lipsk hurtownia zabawek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 19:23

Aktualna oferta pracy w Niemczech na magazynie od zaraz. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego w hurtowni zabawek w Lipsku, przy rozładunku i innych zadaniach. Gwarantowana niemiecka umowa o pracę i dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy.

Zarobki: 1500 euro miesięcznie.

Opis obowiązków:
jest to praca na magazynie z zabawkami. Osoba zatrudniona będzie odpowiadała za rozładunek towarów, kompletowanie zamówień ze słuchawki oraz ich pakowanie, rozlokowanie towaru na magazynie i inne prace pomocnicze.

Wymagania:

  • doświadczenie będzie dużym plusem;
  • znajomość prostych liczebników w języku niemieckim oraz komend systemu pick by voice;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobra organizacja;
  • brak chorób, kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialne podejście.

Gwarantujemy:

  • ubezpieczenie i składki;
  • stabilną umowę na niemieckich zasadach;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • możliwość rozwoju i awansu;
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Aplikacje:
Osoby chętne do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz zapraszamy do wysyłania CV pod poniższy adres. CV w języku niemieckim jest mile widziane.
W temacie wiadomości należy wpisać: magazynzzabawkami02/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium
email: dringende@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/lipsk-niemcy-praca-na-magazynie-hurtowni-z-zabawkami-bez-jezyka-od-zaraz/

wyświetleń: 2732, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 41756bca00e48fa3