€ 1,250.00

Praca Niemcu Opiekunka starszego pana z okolic Stuttgartu – 1250€

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 maja 2017 03:44
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
workon+

Poszukiwana opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad seniorem w wieku 87 lat ze Stuttgartu. Podopieczny ma początkowe stadium demencji.

WORKON+ Sp. z o.o. (nr rej. 16020) jest agencją pracy specjalizującą się w zatrudnianiu opiekunek i opiekunów osób starszych.

Obecnie poszukujemy opiekuna /-ki z komunikatywnym niemieckim do 87-letniego pana

Miejsce pracy: Schlierbach (okolice Stuttgartu)
Termin rozpoczęcia: połowa maja 2017
Podopieczny:
pan 87 lat, początkowa demencja,
niewiele mówi, jest bardzo cichy
niewiele się porusza, ewentualnie przy balkoniku
2 razy dziennie przychodzi pielęgniarka do zmiany rajstop uciskowych

Obowiązki:
dbanie o dom (sprzątanie, pranie, robienie zakupów, gotowanie)
pomoc podopiecznemu w myciu, kąpaniu, ubieraniu

Oferujemy:
wynagrodzenie 1200-1250€ netto miesięcznie
bezpłatne zakwaterowanie u podopiecznego – własny pokój z łazienką oraz dostępem do internetu w domu jednorodzinnym

W swojej ofercie posiadamy również inne zlecenia opieki.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel. +48 784673029
lub pod adresem mailowym info@workonplus.pl

wyświetleń: 871, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 287591069d17ed0c