€ od 10,50 euro brutto

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie biur od zaraz z podstawowym językiem Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 lipca 2016 18:13

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur na terenie Monachium. Zatrudnimy osoby z podstawową znajomością języka. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Miejsce zatrudnienia: Monachium.

Wynagrodzenie: 10,50 euro za godzinę, na zmianie nocnej 12,50 euro za godzinę.

Zakres obowiązków:

  • praca jest zorganizowana na 3 zmiany i polega na sprzątaniu biur;
  • pracownik sprząta toalety, pomieszczenia socjalne, open space, wyrzuca śmieci, myje okna itp.;
  • zadania wykonywane są za pomocą profesjonalnych sprzętów i detergentów, które znacznie ułatwiają pracę.

Wymagania:

  • dbałość o szczegóły;
  • język niemiecki na podstawowym poziomie;
  • duża uczciwość;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • dyskrecja i wyczucie;
  • komunikatywność, przyjazne nastawienie;
  • schludny wygląd;
  • dobra sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • wprowadzenie w obowiązki;
  • wsparcie w znalezieniu mieszkania w niskiej cenie;
  • strój służbowy;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • wsparcie podczas rekrutacji – przygotowanie dokumentów itp;
  • zatrudnienie zmianowe;
  • atrakcyjne zarobki.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem prosimy wysyłać pod adres mailowy podany poniżej:

  • dringende@europe.com w temacie prosimy wpisać: sprzatanie-biur7/16

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-sprzatanie-powierzchni-biura-monachium/

wyświetleń: 1189, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 862579216da2cee1