€ 15 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Essen od zaraz z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 lutego 2019 19:45

Poszukiwane osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta z Essen aktualna od zaraz. Ogłoszenie z podstawową znajomością języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 15 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • jest to samodzielne stanowisko pracy przy sprzątaniu prywatnych domów i mieszkań, a polega m.in. na myciu podłóg, odkurzaniu, myciu okien itp.

Wymagania:

  • samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • pracowitość;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • odznaczanie się dyskrecją;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • wysoka kultura osobista;
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zapewnioną pomoc w znalezieniu zakwaterowania na miejscu;
  • uczciwego pracodawcę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość pracowania w weekendy i gwarantujemy dużą liczbę godzin pracy;
  • zapewnione materiały do sprzątania.

Aplikacja:

CV w j. polskim lub niemieckim wraz ze zdjęciem, informacja o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego oraz doświadczeniu należy przesłać na adres:

einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, imię i nazwisko”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-essen-od-zaraz/

wyświetleń: 770, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8375c5483695f465