€ 10 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech 2017 od zaraz płytkarz na budowie bez języka Badenia-Wirtembergia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Badenia-Wirtembergia
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 września 2017 01:55

Zatrudnimy od zaraz budowlańców bez znajomości języka z zakwaterowaniem. Praca w Niemczech na budowie z Badenii-Wirtembergii na stanowisku płytkarz-glazurnik.

Stanowisko: pracownik budowlany, płytkarz

Lokalizacja: Badenia-Wirtembergia, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu powierzchni oraz usuwaniu starych posadzek
  • zadaniem pracownika będzie przycinanie i układanie płytek, fugowanie oraz impregnowanie

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do przyjazdu własnym autem
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę z ubezpieczeniem dla pracownika i rodziny
  • atrakcyjne zarobki oraz dietę za każdy dzień pracy
  • płatny urlop
  • bezpłatne zamieszkanie w dobrych warunkach
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • szansę na dłuższą współpracę dla najlepszych
  • opiekę koordynatorów z Polski
  • odprowadzanie podatków i składek przez pracodawcę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-jako-plytkarz-glazurnik-na-budowie-bez-jezyka-badenia-wirtembergia/

Nr ogł.: 5259b5ade83738a