€ 12,84 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z AGD bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2018 07:00

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech na magazynie dla kandydatów bez znajomości języka. Opcja zatrudnienia od zaraz w hurtowni AGD z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 12,84 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie ze sprzętem AGD typu suszarki, lokówki, żelazka, czajniki, itp.
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień, sprawdzenie ich poprawności, pakowanie oraz przygotowanie do wysłania

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • świetna organizacja
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • samodyscyplina
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość podstaw obsługi komputera

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do internetu, kuchni oraz łazienki
  • ubezpieczenie
  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • pakiet socjalny
  • niedrogie posiłki w stołówce pracowniczej
  • atrakcyjne dodatki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenie zawierające CV w języku niemieckim lub polskim należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Magazyn AGD, Kolonia

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-agd-od-zaraz-kolonia-2018/

wyświetleń: 1198, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7155a6bcf3ac15d0