€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie z AGD bez języka od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 października 2015 01:14

Hurtownia sprzętu AGD zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka do zbierania zamówień i załadunku produktów na palety. Niemcy praca na magazynie dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Kolonia

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Praca w hurtowni sprzętu AGD przy zbieraniu produktów zgodnie z zamówieniem oraz załadunku na palety.
  • Pracownik będzie pomagał przy załadunku zamówień na samochody kurierów.

Oczekiwania:

  • zręczność
  • sprawność fizyczna, zwinność
  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej

Zapewniamy:

  • pomoc w znalezieniu miejsca do mieszkania w Kolonii
  • pracę w systemie zmianowym
  • atrakcyjne warunki

Aplikacja:
Wszystkich chętnych, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

Ogłoszenie nieaktualne.

wyświetleń: 1678, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 78560d26cbcd1dc

2 komentarze aby “Oferta pracy w Niemczech na magazynie z AGD bez języka od zaraz Kolonia”

  1. Witam. Jestem zainteresowany praca. 015733866862. Obecnie przebywam w Köln.

  2. witam jestem zainteresowany praca moj nr 015787573761 obecnie mieszkam na Wesseling dojazd pasuje mam tez uprawnienia na sztaplarki