€ 10,50-13,20 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz wykładanie towaru bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 stycznia 2018 05:49

Zatrudnimy od zaraz przy wykładaniu towaru w dużych sklepach na terenie Kolonii. Fizyczna praca w Niemczech możliwa dla kandydatów bez znajomości języka na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,50 – 13,20 euro za godzinę w zależności od zmiany dziennej lub nocnej

Opis stanowiska:

  • praca w sklepie będzie głównie polegała na wykładaniu produktów na półki oraz sprawdzaniu terminów przydatności do spożycia artykułów
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało rozładowywanie dostaw oraz aranżacja witryn

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • sumienność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę na zmiany po 8 godzin 5 razy w tygodniu
  • szansę rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę z ubezpieczeniem oraz dostępem do świadczeń socjalnych
  • perspektywę stałej współpracy
  • pracę na atrakcyjnych warunkach
  • darmowe zamieszkanie oraz dojazdy do sklepu

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule „Niemcy praca fizyczna w sklepie, Kolonia”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-wykladanie-towaru-sklep-z-koln/

Nr ogł.: 4055a4d51ffd14f6