€ 2600 brutto mc

Od zaraz praca w Niemczech kierowca kat.B-dostawca bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 września 2019 20:47

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie dla dostawcy w Berlinie bez znajomości języka aktualne od zaraz. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2600 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla kierowcy w magazynie dla delikatesów, które sprzedają produkty przez Internet;
  • załadowywanie towarów na samochód i dostarczanie zakupów do klientów zgodnie z grafikiem;
  • pobieranie należności, wydawanie rachunku oraz dbanie o samochód służbowy.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • znajomość języka mile widziana;
  • rzetelność;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • miłe nastawienie;
  • wysoka kultura osobista;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami;
  • najpierw pracę na 3 miesiące próbne, a potem możliwość stałego zatrudnienia;
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym;
  • wparcie przy sprawach formalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

dringende@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-berlin/

Nr ogł.: 1615d76976613bcb

Linki sponsorowane