€ 11.00

Sortowanie paczek dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2024 11:52
  • Wygasa: 7 dni, 8 godzin

Bez znajomości języka od zaraz w rejonie Frankfurtu nad Menem dla pracowników fizycznych praca w Niemczech przy sortowaniu paczek kurierskich. Koniecznie zaświadczenie o niekaralności.

Sortowanie paczek– Niemcy- wym. Zaświadczenie o niekaralności!

Praca w Niemczech czeka na Ciebie!
Stanowisko: sortowacz paczek
Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem

Praca bez znajomości języka obcego – praca bez doświadczenia

Opis stanowiska:
Praca w logistycznym magazynie na terenie Niemiec niedaleko Frankfurtu nad Menem.
Praca polega na sortowaniu lekkich przesyłek kurierskich
Praca w systemie 2- zmianowym, na pełny etat, również dla par.

Oferujemy:
– pracę na dłuższy czas
– miesięczne zarobki w €, możliwość pobierania zaliczek
– darmowe dojazdy do pracy
– ubezpieczenie
– zapewnione zakwaterowanie

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Daria +48 577 901 944

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 – Częstochowa
Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

wyświetleń: 16, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1916613de9cd8575