€ 1850-2250 euro/m-c brutto

Od zaraz praca Niemcy na magazynie obuwniczym bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2018 00:52

Dostępna od zaraz praca w Niemczech na magazynie sklepu internetowego. Możliwość zatrudnienia w Hamburgu dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 1850 do 2250 euro za miesiąc brutto w zależności od posiadanego doświadczenia oraz poziomu języka

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą obuwia, odzieży oraz akcesoriów
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień oraz przygotowywanie paczek do wysyłki
  • pracownik będzie zajmował się utrzymywaniem porządku na magazynie oraz prowadzeniem dokumentacji

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość języka
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zdolność współpracy
  • samodzielność i zaradność
  • chęć i motywacja do pracy
  • nastawienie na osiąganie wyników

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 180 euro za miesiąc
  • zatrudnienie z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • ubezpieczenie
  • prawo do płatnego urlopu
  • wsparcie konsultanta
  • szansę rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysłania zgłoszeń z CV oraz zdjęciem na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem „mg/a4/06/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-na-magazynie-obuwniczym-od-zaraz-w-hamburgu/

wyświetleń: 951, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7595b280e8c6d2d7