€ 13,50 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 przy sprzątaniu lokali biurowych Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 października 2017 00:09

Oferujemy dobrze płatną pracę w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka. Od zaraz możliwość zatrudnienia w Lipsku przy sprzątaniu biur na cały etat.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 13,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu lokali biurowych różnych firm znajdujących się na przedmieściach miasta
  • zadaniem pracownika będzie zespołowe porządkowanie i sprzątanie pomieszczeń budynków

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca komunikację
  • samodyscyplina
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • pracowitość i zaangażowanie
  • status osoby niekaranej
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sumienność i uczciwość

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę od zaraz na cały etat
  • możliwość brania nadgodzin
  • dodatkowo płatne weekendy
  • zatrudnienie na umowę o pracę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Sprzątanie biur, Lipsk”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-z-podstawowym-jezykiem-przy-sprzataniu-biur-lipsk-od-zaraz-2017/

wyświetleń: 943, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 83259e90d564c325