€ 12,19 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie kosmetyków samochodowych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 marca 2019 03:42

Pracodawca z Ulm poszukuje osób do pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 12,19 Eur brutto na godz. + 150 Eur dodatku do zakwaterowania, a także 100 Eur zwrotu za paliwo przy dojazdach do pracy swoim samochodem.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na końcowym odcinku linii produkcyjnej, a polega na zdejmowaniu z taśmy produktów oraz pakowaniu ich do kartonów. Następnie taki karton odkłada się na paletę, a gdy jest ona zapełniona, to owija się ją folią stretchową i okleja kodem partii produktu. Potem paleta zabierana jest do magazynu.

Wymagania:

  • możliwość wykonywania ciężkiej pracy o charakterze fizycznym, gdzie maksymalny ciężar produktów to, ok. 6 kg;
  • dokładne i drobiazgowe wykonywanie swoich obowiązków, a także przywiązanie do detali;
  • bez nałogów;
  • sumienność;
  • mile widziane będą osoby, które znają się na motoryzacji.

Oferujemy:

  • dobrą pracę w Niemczech na dłuższy czas;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, ale też premie i bonusy świąteczne;
  • istnieje możliwość zorganizowania odpłatnego zakwaterowania w cenie ok. 300 Eur miesięcznie, z czego pracodawca pokrywa 150 Eur.

Aplikacja:

Zgłoszenia także w j. polskim należy wysyłać na adres:

polnischearbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: pakowanie auto-kosmetyków Ulm.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-samochodowych-ulm/

wyświetleń: 940, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2135c827c8e118c2