€ 10 euro/h brutto

Od zaraz fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka w sklepie Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2017 01:22

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Od zaraz możliwość zatrudnienia w sklepie z Dortmundu z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zastępowaniu stałych pracowników w sklepach na terenie miasta należących do sieci
  • zadaniem pracownika będzie rozładunek dostaw, wykładanie artykułów na półki, kontrola dat ważności, aranżacja witryn oraz prace porządkowe
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B oraz samochodu
  • status osoby niekaranej
  • świetna organizacja
  • pracowitość i sumienność
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • brak uzależnień
  • dobra kondycja
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • pracę tymczasową od zaraz do października
  • pomoc w sprawach formalnych
  • bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonym mieszkaniu z darmowym wi-fi
  • możliwość współpracy przy innych projektach agencji w późniejszym terminie

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do przesyłania zgłoszeń wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Niemcy praca fizyczna w sklepie, Dortmund”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-w-sklepie-dortmund/

Nr ogł.: 1035944451d89359