€ 2500-2600 brutto mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 września 2019 20:48

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej. Zatrudnienie w Dortmundzie dla sprzątaczy-sprzątaczek z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 2500 – 2600 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca zgodnie z grafikiem – sprzątanie części galerii handlowej o wyznaczonych porach oraz aktualizowanie raportów;
  • mechaniczne mycie podłóg.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dokładność;
  • pracowitość, solidność;
  • sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • elastyczność godzinowa;
  • samodzielność, a także umiejętność pracy w grupie;
  • zaletą będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • szkolenie pracownicze;
  • najpierw zatrudnienie na 3 miesiące, ale z możliwością przedłużenia.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com z podaniem tytułu: „Niemcy praca przy sprzątaniu galerii handlowej, Dortmund/09/2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-dortmund/

wyświetleń: 1095, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9265d768dba7f026

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.