€ na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek czerwiec 2019 bez języka Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Vechta
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2019 22:52

Do sezonowej pracy w Niemczech potrzebne są osoby przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie aktualne od czerwca 2019 w Vechcie. Oferta bez języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Vechta.

Wynagrodzenie: na akord – od 2,60 do 2,70 za 5 kilogramową skrzynkę.

Start: od czerwca 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie truskawek.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak nałogów;
  • gotowość do pracy od czerwca 2019 na około 2 miesiące.

Oferujemy:

  • pracę sezonową od czerwca 2019;
  • raz w tygodniu jest możliwość wzięcia zaliczki;
  • pracodawca zapewnia przewozy autobusem do pracy oraz sklepów;
  • zapewnione zakwaterowanie w hotelach kontenerowych w cenie 5 Eur dziennie w pokojach 3 – 4 osobowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: justyna@beerenobst-moormann.de albo pod numerem telefonu: 0049 444 78 11 42 33.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-2019-vechta/

wyświetleń: 632, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8895caf968e609e6