€ 1950-2350 brutto/mc

Niemcy praca od zaraz na magazynie obuwia bez znajomości języka w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 marca 2022 21:28

Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla magazynierów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hamburgu dla Polaków na magazynie hurtowni obuwia. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1950 – 2350 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie systematycznych prac;
  • pracownik będzie rozładowywał dostawy i rozmieszczał je na magazynie, a także zbierał zamówienia, zabezpieczał je;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy itp.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na magazynie;
  • chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • sumienne i wydajne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatki;
  • różne szkolenia i zaplecze socjalne;
  • strój służbowy;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie w systemie na 3 zmiany;
  • możliwość pobierania zaliczek.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. mg/a4/03/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-hamburg/

Nr ogł.: 5266240a8740d32f