€ 9,60 euro za godzinę

Niemcy praca na wakacje bez znajomości języka pomoc kuchenna Stralsund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stralsund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 23:04
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pomoc-kuchenna-gastronomia6

Zatrudnimy od zaraz pomoc kuchenną w restauracji ze Stralsund. Praca w Niemczech na wakacje bez znajomości języka oraz doświadczenia. Jest to dobra oferta dla uczniów i studentów.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Miejsce pracy: Stalsund, Niemcy.

Stawka godzinowa: 9,60 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie składników dań;
  • mycie naczyń;
  • sprzątanie sali restauracyjnej oraz kuchni;
  • inne zadania zlecane przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na nadgodziny;
  • samodyscyplina;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność przestrzegania przepisów BHP;
  • mile widziani będą uczniowie i studenci;
  • doświadczenie będzie dodatkowym plusem;
  • wytrzymałość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas wakacji;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • ubezpieczenie i składki;
  • dobre warunki socjalne.

Aplikacje:

Zapraszamy do składania zgłoszeń pod adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie: Pomoc kuchenna w restauracji, Stralsund.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje. Prosimy o dołączenie klauzuli zezwalającej na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-wakacje-pomoc-kuchenna-bez-jezyka-stralsund/

Nr ogł.: 23957616030e2993

4 komentarze aby “Niemcy praca na wakacje bez znajomości języka pomoc kuchenna Stralsund”

  1. witam mam na imie konrad chcialbym wyjechac do pracy od zaraz wraz zkolega jestem uczniem 4 kl technikum moj tel 691305372 pozdrawiam

  2. Witam. Poszukuję pracy na okres wakacji. Mam na imię Ewa a mój nr.tel.799805517.Pozdrawiam.

  3. Jestem zainteresowana. Posiadam książeczkę sanepidowska. Nr tel. 535381122

  4. Renata Wieckowska dn. 21 czerwca 2016 @ 22:54

    Witam.jestem zainteresowana panstwa oferta.aktualna ksiazeczka sanep.trzyletnie doswiadczenie w restauracji na wydawce.tel.515 932399.pozdrawiam