€ 15.00

Niemcy praca na budowie dla elektryków lub pomocników od zaraz, Emsland

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Emsland
  • Wymagany stopień znajomości języka: Dobra znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 września 2019 21:08

Od zaraz w rejonie Emsland do podjęcia legalna praca w Niemczech na budowie w charakterze elektryka lub pomocnika. Zatrudnienie przy montażu instalacji elektrycznych.

Miejsce pracy: Emsland

Zakres obowiązków:

• Instalacje elektryczne i budowlane
• Naprawy
• Reperowanie usterek bezpośrednio u klienta

Oferujemy:

• Różnorodny zakres obowiązków
• Zatrudnienie na dłuższy okres
• Wynagrodzenie w wysokości od 14 € do 16 € brutto/h w zależności od
doświadczenia + dodatki
• Możliwość przejęcia przez zakład
• Wsparcie polskiego koordynatora
• Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

• Wykształcenia zawodowego jako elektrotechnik, elektryk
lub w podobnym zakresie (nie jest to warunek konieczny)
• Doświadczenie w pracy jako elektryk mile widziane
• Zdolności technicznych
• Rzetelności
• Dobrej znajomości języka niemieckiego
• Prawa jazdy co najmniej kat. B

Brak tagów

wyświetleń: 503, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4165d84c67bd376f

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.