€ 11,50 brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka jako pomoc kuchenna od zaraz w Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 czerwca 2021 23:01

Dla pomocy kuchennej aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Bonn dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Bonn.

Wynagrodzenie: 11,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań porządkowych, czyli mycie podłóg, praca na zmywaku, a także mycie oraz konserwacja urządzeń;
  • zajmowanie się przygotowywaniem oraz obróbką składników;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • pełna samodzielność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • brak nałogów;
  • doskonała organizacja;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • pracowitość i uczynność;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • próbną umowę z opcją jej przedłużenia;
  • darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • pomoc w zapoznaniu się z obowiązkami.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Niemcy praca dla pomocy kuchennej, Bonn 07/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-dla-pomocy-kuchennej-bonn-2021/

Nr ogł.: 89860db83efd1eac