€ 2000-2650 brutto/mc

Na produkcji kosmetyków bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 czerwca 2020 21:09

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Lipska na produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 2000 – 2650 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kosmetyków do pielęgnacji, np. kremy, mydła, maseczki i inne;
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości, a także obsługiwał urządzenia do produkcji pakował.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • sprawność manualna;
  • elastyczność;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • atutem będzie znajomość j. niemieckiego na każdym poziomie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 450 Eur na mc od pary albo 250 Eur na mc w pokoju jednoosobowy lub 150 Eur na mc w pokoju wieloosobowym;
  • niemiecką umowę z opcją podjęcia stałego zatrudnienia;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/a4/07/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-fabryka-lipsk/

wyświetleń: 679, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8495efb312168749