€ 13,00-14,50 brutto/h

Na magazynie odzieży bez języka praca Niemcy dla par od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2021 19:18

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hamburgu dla par na magazynie hurtowni odzieży. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 13,00 – 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 14.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał oraz przygotowywał zamówienia do wysłania, które zostały złożone drogą elektroniczną;
  • wykonywanie codziennych prac, takich jak: rozkładanie dostaw, przeprowadzanie inwentaryzacji, aktualizacja danych, rozliczanie zwrotów;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • obsługa różnych urządzeń – komputera, skanera oraz wózka.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • brak uzależnień;
  • dokładność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy w środowisku monitorowanym oraz wyrażenie zgody na kontrolowanie rzeczy oraz szafki pracowniczej;
  • bezkonfliktowość;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • solidnego pracodawcę;
  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatki;
  • zakwaterowanie w cenie 500 € od pary;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Magazyn odzieżowy Hamburg 04/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-odzieza-w-hamburgu/

Nr ogł.: 795607ef8ade3e53