€ 1300-1450 euro brutto/mc

Dortmund praca w Niemczech na magazynie spożywczym bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 października 2015 01:46

Hurtownia spożywcza z Dortmundu poszukuje pracowników na magazyn. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik hurtowni spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Dortmund

Termin: od zaraz

Pensja: miesięcznie wychodzi ok 1300 – 1450 euro

Obowiązki:

  • Zadaniem pracownika będzie zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem na potrzeby sklepów.
  • Pracownik zajmuje się przygotowaniem palet do wysyłki.
  • Inne prace fizyczne zlecone przez managera.

Oczekiwania:

  • umiejętność efektywnego zorganizowania czasu pracy
  • odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę początkowo na czas określony
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pomoc na miejscu przez polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail należy przesłać na adres:

Ogłoszenie wygasło.

wyświetleń: 1514, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 515613a0cdeb049