€ 2300-2700 brutto/mc

Dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja detergentów od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2021 19:19

Pracodawca z Kolonii szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na produkcji detergentów. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2300 – 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12 osób (6 par).

Zadania na stanowisku:

  • do zadań będzie należało wykładanie pustych opakowań na taśmę produkcyjną, a także obsługa urządzeń, pakowanie gotowych produktów oraz etykietowanie;
  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych prac.

Wymagania:

  • pełna samodzielność;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • chęć rozwijania się;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane wykonywaniem zadań;
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • próbną niemiecką umowę z możliwością jej przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 350 € na mc od pary;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Niemiec;
  • solidnego pracodawcę;
  • bezpieczne środowisko pracy.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim albo polskim można wysyłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2021

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-niemcy-praca-produkcja-detergentow-od-zaraz-fabryka-kolonia/

wyświetleń: 667, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 533607ee91fb39f0