€ 1500 euro miesięcznie

Dla par bez języka praca w Niemczech od zaraz produkcja herbat Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2016 23:31
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja herbaty 3

Fabryka herbat z Düsseldorfu posiada wakaty na produkcji od zaraz. Niemcy praca dla par bez znajomości języka przy tworzeniu mieszanek z suszu według zadanej receptury.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miasto: Düsseldorf.

Pensja: 1500 euro na miesiąc brutto.

Zakres obowiązków:

  • łączenie mieszanek z suszu według receptury;
  • mieszanie;
  • obsługa maszyn do produkcji herbaty;
  • pakowanie herbat;
  • kontrolowanie jakości;
  • inne zadania związane z produkcją, na bieżąco zlecane przez kierownika.

Wymagania:

  • dokładność i precyzja;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy;
  • samodzielność w działaniu;
  • odpowiedzialne podejście;
  • motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • umowę na 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • opiekę polskiego rezydenta oraz pomoc w sprawach związanych z pracą;
  • płatne miejsce zamieszkania w cenie 300 euro miesięcznie od pary lub 200 od jednej osoby;
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy;
  • możliwość nauki nowych rzeczy.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów o sobie prosimy wysyłać pod adres podany poniżej. W temacie e-maila należy wpisać:

„Praca w Niemczech na produkcji herbatek, Düsseldorf 2016″

neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-herbat-bez-jezyka-dla-par-dusseldorf/

wyświetleń: 2344, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 411574f43028bd3b