€ 2250 brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie napojów bez języka Essen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2021 01:17

Hurtownia z Essen poszukuje od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie napojów z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2250 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek na magazynie z napojami;
  • zbieranie zamówień oraz ich pakowanie i zabezpieczanie;
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego;
  • przenoszenie zgrzewek z napojami;
  • rozładowywanie dostaw;
  • obsługa różnych sprzętów.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • dostępność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • chęć podjęcia stałej pracy;
  • samodyscyplina;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc przy formalnościach;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stałe zatrudnienie;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de podaniem tytułu: Praca na magazynie z napojami, Essen/05/2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-magazyn-napojow-essen-2021/

Nr ogł.: 879609d4e2eab8ba